W sobotę (11 września) w Lublinie będzie można uczestniczyć w licznych wydarzeniach, które odbędą się w ramach Narodowego Dnia Sportu. Imprezy sportowe zaplanowano między innymi na Orlikach, basenach i stadionie lekkoatletycznym. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Atrakcje zaplanowano między innymi na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie. To właśnie tam odbędzie się „trening z Mistrzem”, czyli spotkanie ze znanym lekkoatletą. Poprowadzi on nie tylko trening, ale także podzieli się swoim doświadczeniem i emocjami zdobytymi podczas zawodów. Wydarzenie będzie zorganizowane we współpracy z AZS UMCS Lublin.

W „treningu z Mistrzem” będzie można również wziąć udział w Aqua Lublin. Tam zaplanowano spotkanie ze znanym pływakiem, który przeprowadzi trening dla uczestników na basenie olimpijskim.

Natomiast na tych, którzy za wodą nie przepadają czeka turniej piłkarski tzw “dzikich drużyn, który odbędzie się na orliku Szkoły Podstawowej nr 40 w Lublinie. Drużyny mieszane rozegrają mecze w systemie każdy z każdym 2×15 minut. W przypadku większej ilości zgłoszeń będzie podział na grupy (również wiekowe) oraz możliwe skrócenie czasu gry.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Na wydarzenia obowiązują jednak zapisy na stronie narodowydziensportu.pl.

Wstęp wolny.

Program

Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie, godz. 12:00 – 14:00 – Trening z Mistrzem: bieganie

Basen Aqua Lublin, godz. 11:00 – 13:00 – Trening z Mistrzem: pływanie

Orlik Szkoły Podstawowej nr 40 w Lublinie, godz. 12:00 – 16:00 – Turniej piłkarski

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments