Natalia Andrzejczak z Pin-Up wraca z kolejnym singlem

0
1479

Natalia Andrzejczak to młoda wokalistka lubelskiego zespołu Pin-Up. Teraz wraca z nowym singlem. Premierowy utwór „Nie masz szans” będziemy mogli usłyszeć już w przyszłym tygodniu.

Natalia swoją przygodę z disco polo rozpoczęła w programie Disco Star. – To był jeden wielki spontan, ale pewne jest to, że od zawsze chciałam śpiewać. W moim domu najważniejsza była nauka, więc zostawały mi chórki szkolne i kościelne. W ten sposób szukałam swojej drogi – wspomina wokalistka. – Od lat też uwielbiam słuchać i bawić się do muzyki dyskotekowej, mimo że słucham praktycznie wszystkich muzycznych gatunków.

Natalia wspomina również, że to dzień precastingu w Lublinie był dniem, gdy czuła największy stres. – To był najbardziej stresujący dzień w życiu! Myśląc nawet o maturach czy egzaminie na prawo jazdy nie czułam takiego stresu. Po programie Disco Star stwierdziłam, że chcę to robić – wyjaśnia.

Pierwszy utwór Natalia stworzyła w duecie z Angeliką, którą poznała w Disco Star. – Jednak od samego początku coś nie grało. Teraz Pin-Up jest projektem solowym – wyjaśnia wokalistka.

Nowa piosenka powstała przy współpracy z Kubą Urbańskim z zespołu Playboys. – Zmieniłam studio nagraniowe i ekipę do filmowania teledysku. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na tak dobrych ludzi, którzy mieli do mnie podejście. Nie traktowali mnie jak kogoś, kto dopiero zaczyna – cieszy się Natalia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments