Do soboty (20 czerwca) macie możliwość zapisania się na czwartą część Dychy do Maratonu. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju bieg odbędzie się w formule indywidualnej. Pozwoli to biegaczom na ukończenie cyklu Czterech Dych do Maratonu w sezonie 2019/2020.

Zapisy na bieg prowadzone są za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie do soboty (20 czerwca). Opłata startowa za bieg wynosi od 10 do 15 zł.

Czwarta część tego biegu ma charakter indywidualny. Każdy uczestnik samodzielnie wyznacza sobie trasę 10 kilometrów i godzinę startu. Zawodnik ma za zadanie pokonać dystans biegiem, marszobiegiem, truchtem, bądź inną wybraną przez siebie formą biegu.

Organizator nie będzie dokonywał pomiaru czasu ani nie stawia też żadnego limitu. Zawodnicy muszą dokonać go samodzielnie za pomocą wybranego przez siebie urządzenia bądź aplikacji. Ważne jest jednak, by był widoczny dystans jaki został pokonany.

Formatka numeru startowego do wydruku jest dostępna do pobrania przy formularzu zgłoszeniowym oraz na stronie internetowej: www.maraton.lublin.eu. Numer ten można wydrukować i samodzielnie wypełnić swoim numerem startowym lub przerobić w każdym prostym programie graficznym dodając tekst w białym polu. Bieg z numerem startowym nie jest obowiązkowy.

Po ukończeniu biegu, nie później niż do poniedziałku (22 czerwca), każdy zawodnik zobowiązany jest przesłać zdjęcie lub screen ze swoim wynikiem na adres: info@maraton.lublin.eu potwierdzający ukończenie biegu. Na podstawie przesłanego zdjęcia zawodnik zostanie wpisany na listę finiszerów biegu.

Zawodnik może również przesłać pamiątkowe zdjęcie z biegu. Przesłane zdjęcia zostaną zebrane w jedną dużą galerię, która zostanie opublikowana na profilach w mediach społecznościowych. Przesyłając zdjęcie wyrażacie zgodę na jego publikację.

W ramach biegu prowadzony będzie konkurs na najciekawszy przebieg trasy w ramach, którego zwycięzcy otrzymają upominki. Wyłoni ich kapituła pod przewodnictwem dyrektora Maratonu Lubelskiego.

Zawodnik w trakcie biegu zobowiązany jest przestrzegać aktualnie obowiązujących wytycznych związanych z epidemią koronawirusa. Biegacze biorący udział w wydarzeniu będą mieli możliwość wygenerowania pamiątkowego dyplomu.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments