Krwawe morderstwa, mrożące krew w żyłach historie i mroczne relacje świadków – kto z nas nie słyszał o nawiedzonych domach i miejscach.

Jak czytamy na stronie Radia ESKA czytamy, że jednym z najbardziej znanych przykładów takiego miejsca w Lublinie jest dom przy u. Jankowskiego. O budynku, który nadal nie został wykończony, krążą niewiarygodne opowieści. Niektórzy słyszeli tu jęki i płacz dzieci, czy widzieli cienie w oknach. Co ciekawe, sami sąsiedzi nie potwierdzają tych rewelacji.

Kolejny przykład to dom w Izbicy. Budynek jest z zewnątrz zaniedbany, na parapetach można zobaczyć wizerunki świętych. Według krążących opowieści, w domu tym chora psychicznie matka zamordowała dwójkę dzieci, a później popełniła samobójstwo. Inna wersja mówi o zamurowaniu zamordowanego dziecka w fundamentach. Świadkowie zapewniają, że widzieli światła w oknach i poruszające się firanki oraz słyszeli krzyk dzieci.

Więcej o nawiedzonych miejscach przeczytacie na stranie ESKA LUBLIN

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
MNL
MNL
1 rok temu

Dzień dobry! Założyliśmy stronę na której będziemy publikować opowieści z odwiedzanych miejsc nawiedzonych/z aktywnością paranormalną. Z tego względu bardzo byśmy poprosili o informację gdzie takie miejsca się znajdują, my je sprawdzimy i jak wcześniej wspomniałem opiszemy jak się okaże, że to prawda. Poniżej wstawiam link do strony:
https://www.facebook.com/Miejsca-Nawiedzone-Lubelskie-117474200119566