Kino samochodowe nie przyjedzie do Lublina. Pierwotnie, jego wielkie otwarcie było zaplanowane na czwartek (28 maja), a filmy wyświetlane na dużym ekranie widzowie mieli oglądać na parkingu Targów Lublin.

Wczoraj z Facebooka zniknął fanpage strony Auto Kino Lublin, który był odpowiedzialny za promocję i organizację wydarzenia. Usunięte zostało również wydarzenie, które dotyczyło otwarcia. Organizatorzy z dnia na dzień wycofali się z tej inicjatywy. Konkretnego powodu jednak nie podają.

– Tak, kina samochodowego nie będzie. Osoby, które zakupiły bilety dostaną zwrot kosztów na konto. Niestety z pewnych powodów nie udało się nam go zorganizować – wyjaśnia pani Joanna.

– Ze względów formalno-prawnych musieliśmy się wycofać z tej kooperacji. Tyle mogę obecnie powiedzieć – wyjaśnia Jerzy Maciborek z DM Agency.

Auto Kino Lublin miało być odpowiedzią na obecną sytuację epidemiczną w Polsce. Organizatorzy chcieli, by w ten bezpieczny sposób mieszkańcy Lublina mogli w swoich samochodach oglądać seanse.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments