Coraz więcej osób kupując choinkę w donicach przesadza ją po świętach do ogrodu. Tym, którzy nie mają takiej możliwości, przybywa z pomocą KOM-EKO.

– Odbierane przez nas choinki zagospodarowujemy w sposób przyjazny dla środowiska. Po wstępnym rozdrobnieniu drobne gałązki i igły trafią na pryzmy kompostowe przyczyniając się do wytworzenia naturalnego środka poprawiającego właściwości gleby „HUMUKOM”. Grubsze gałęzie i pnie zasilą produkcję paliwa alternatywnego, które zastępuje węgiel w procesach spalania w przemyśle cementowym – tłumaczy Adam Przystupa, dyrektor w spółce KOM-EKO, która od lat propaguje proekologiczne zachowania.

Choinki odbierane są w formie wystawek zgodnie z otrzymanym harmonogramem w miesiącach styczniu i lutym. – By mogli Państwo skorzystać z tej usługi bardzo prosimy o zgłoszenie potrzeby odbioru choinki w jednym ze wskazanych terminów. Zgłoszenie powinno nastąpić co najmniej na trzy dni przed terminem odbioru. Zapraszamy również do używania aplikacji ekoAPP – dodaje dyr. Przystupa.

Zgłoszenia można dokonać:

  • poprzez aplikację ekoAPP, korzystając z opcji „zgłoś zapotrzebowanie”

  • drogą mailową: bok@kom-eko.pl

  • telefonicznie dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta: 81 748 86 52.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments