Nieziemska Przyszłość – to hasło 26. Balu Młodych, który w tym roku odbędzie się w sobotę (8 lutego). Młodzież będzie się bawić w Hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich. Początek wydarzenia o godzinie 20.

– Tematyka balu odnosi się do szeroko pojętej przyszłości, relacji międzyludzkich, ale też internetu, jako źródło komunikacji, która niestety w wielu przypadkach zastępuje takie relacje naturalne – zaznacza Anna Matuszewska, rzecznik prasowy Balu Młodych. – Chcemy też się skupić na ekologii i na tym, że przyszłość naszej planety jest bardzo ważna, a my ją zaniedbujemy.

Bal Młodych to impreza, która jest organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Archidiecezji Lubelskiej. Jak co roku, rozpocznie się wspólnym polonezem odtańczonym przez wszystkie obecne pary. Impreza jest skierowana do tych, którzy działają w różnych miejscach, takich jak harcerstwa czy KSM-y, ale i do młodzieży chcącej spędzić ostatnie dni karnawału na wspólnej zabawie.

– Bal zrzesza ludzi z bardzo różnych środowisk, nie tylko tych zaangażowanych we wspólnoty i jest on imprezą bardzo dużą. Co roku, gromadzimy na nim około tysiąc osób – podkreśla Matuszewska.

Za bilet z II puli dostępnej od 27 stycznia do 7 lutego zapłacicie 38 zł, a za bilet z tej III puli zapłacicie 50 zł. III pula biletów jest dostępna tylko w dniu Balu (8 lutego) w Hali MOSiR. Na wydarzeniu obowiązują eleganckie stroje, sukienki, smokingi i garnitury. Impreza odbywa się bez alkoholu. Bal potrwa do godziny 4.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments