W sobotę (22 czerwca) ulicami Lublina ponownie przejadą rolkarze. To już III edycja tego wydarzenia. Tradycyjnie, przejazd wyruszy z placu Litewskiego o godzinie 20.

Motywem tego przejazdu będą zawodowcy, a chodzi o nic innego jak o popularne zawody. Rolkarze przebiorą się za lekarzy, strażaków, piłkarzy czy murarzy. Najlepszy strój zostanie nagrodzony.

To już trzeci, a drugi w tym roku przejazd rolkarzy przez nasze miasto. Impreza jest otwarta dla wszystkich miłośników jazdy na kółkach, czyli dla rolkarzy, wrotkarzy, deskorolkarzy, rowerzystów czy miłośników jazdy na hulajnogach. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

NightSkating to impreza, która cyklicznie odbywa się w wielu miastach Polski i świata. Nie ma ograniczeń wiekowych. Wziąć udział w imprezie może każdy, kto ma rolki lub wrotki – potrafi sprawnie jeździć i hamować. Dzieci do 16 roku życia, bezwzględnie muszą jechać jednak w kasku oraz dzieci do lat 12 mogą jechać tylko pod nadzorem opiekuna i na jego wyłączną odpowiedzialność.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments