W niedzielę (28 lutego) w Hali MOSiR odbędzie się trzygodzinne, charytatywne wydarzenie, podczas którego znani i lubiani sportowcy wraz z artystami zmierzą się w 4 sportowych konkurencjach. Ninka’s Cup to wydarzenie, które ma pomóc w uzbieraniu pieniędzy na najdroższy lek świata i rozpocznie się o godzinie 16.

Ninka’s Cup poprowadzi Wojciech Lembrych. Widowisko dopełni studio, w którym komentować poczynania uczestników będzie Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Wójcik. Dodatkowo czas umilą wywiady z uczestnikami wydarzenia.

Obecność na wydarzeniu potwierdził już między innymi pięściarz Marcin Najman, sportowiec Daniel Jeleniewski i aktor Rafał Cieszyński.

Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, ale można w nim wziąć udział poprzez specjalnie przygotowaną transmisję na żywo. Widzom zostaną przedstawione zupełnie nowe aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczony zostanie w całości na leczenie Niny Słupskiej.

Nina Słupska z Lublina cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba genetyczna, która nieleczona prowadzi do niepełnosprawności. Dziewczynka potrzebuje najdroższego leku świata. Jej rodzice nie ustają w staraniach, by zdobyć 9 mln zł, bo taki jest jego koszt. Wspierają ich znani i lubiani artyści z Lublina, ale i całej Polski.

Link do transmisji znajdziecie tutaj

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments