W sobotę (16 maja) odbyła się kolejna edycja Nocy Muzeów. Można było zwiedzić bezpłatnie lub za symboliczną opłatą muzea oraz instytucje kultury w Lublinie i w regionie. Zajrzeliśmy z aparatem do Muzeum Narodowego w Lublinie.

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najwięcej głosów
Najnowsze Najstarsze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze