W sobotę (16 maja) odbyła się kolejna edycja Nocy Muzeów. Można było zwiedzić bezpłatnie lub za symboliczną opłatą muzea oraz instytucje kultury w Lublinie i w regionie. Zajrzeliśmy z aparatem do Muzeum Narodowego w Lublinie.
Noc Muzeów 2026 przyciągnęła tłumy zwiedzających (zdjęcia)
Subskrybuj
0 komentarzy
Najwięcej głosów









































