Nowa ekologiczna myjnia nie tylko dla pojazdów KOM-EKO

0
257

W sąsiedztwie siedziby spółki KOM-EKO przy ul. Metalurgicznej 9a pojawiła się nowa samoobsługowa eko myjnia wyposażona w dwa stanowiska. Mogą z niej korzystać nie tylko pojazdy spółki.

Nowa myjnia KOM-EKO powstała nie tylko z myślą o czyszczeniu pojazdów do wywozu odpadów należących do spółki. Mogą z niej korzystać również klienci komercyjni. Myjnia jest dostosowana zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych.

– Oferuje kompletną technikę myjącą, w tym aktywną pianę, system uzdatniania wody oraz dwufunkcyjny piec grzewczy do jej podgrzewania. Urządzenie pracuje w pięciu programach mycia przy użyciu zmiękczonej wody, dzięki czemu na karoseriach mytych pojazdów nie powstaną zacieki – zachęca spółka.

– Inwestycję realizowaliśmy przede wszystkim z myślą o naszej licznej flocie samochodów ciężarowych, przystosowanych do zbiórki odpadów komunalnych, które chcemy utrzymywać w czystości i właściwym stanie sanitarnym. Niemniej, zdając sobie sprawę, że umycie dużych samochodów jest dużym problemem w Lublinie, postanowiliśmy udostępnić myjnię wszystkim zainteresowanym taką usługą. – mówi Paweł Suszek, członek zarządu EkoPak, spółki Kom-Eko. S.A.

Z samoobsługowej myjni bezdotykowej Kom-Eko mogą skorzystać właściciele pojazdów o masie całkowitej do 14 ton i wysokości nie przekraczającej 5 metrów. Myjnia jest czynna 24 godziny na dobę. Z myślą o środowisku zastosowano nowoczesne i skuteczne rozwiązania, przyjazne dla środowiska, jak nieszkodliwe środki czyszczące i technologię osmozy wody.

Co ważne, KOM-EKO również przy tej inwestycji zwraca uwagę na środowisko. Do pracy myjni są używane biodegradowalne środki myjące oraz jest zastosowana nowoczesna technologia osmozy wody. Myjnia jest ogólnodostępna nie tylko dla pojazdów Grupy KOM-EKO, ale i dla klientów komercyjnych.

Fot. KOM-EKO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments