Nowy singiel Ali Tracz. Teledysk powstał w naszym regionie (wideo)

0
492

S.O.S. to nowy utwór Ali Tracz, reprezentantki Polski w konkursie Eurowizji Junior i finalistki The Voice Kids. Singiel swoją premierę miał w połowie stycznia, a młoda artystka porusza w nim bardzo ważny problem ochrony Ziemi.

– To jakby krzyk całego młodego pokolenia o ratunek i pomoc zanim będzie za późno. Tą piosenką chce pokazać ludziom, że wszyscy bez wyjątku powinniśmy dbać o naszą planetę – informuje Ala Tracz, wokalistka.

Piosenkę napisał Juliusz Kamil. Teledysk powstał przy współpracy z Bartkiem Podkowińskim oraz Kariną Szymocha. – Był nagrywany w opuszczonym budynku w Zofiówce. To miejsce zostało wybrane dlatego, żeby pokazać jak bardzo nasz świat ulega zniszczeniu. W teledysku przedstawiona jestem jako osoba, która woła pomocy i ratunku dla swojej już bardzo zdewastowanej planety – wyjaśnia Ala Tracz.

Muzykę napisali Juliusz Kamil i Mavooi. – Piosenka i teledysk to taki apel do ludzi by nie pozwolili, żeby nasz świat uległ zagładzie przez zanieczyszczenia i śmieci, które codziennie produkujemy – podsumowuje młoda wokalistka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments