Aplikacja do przewozu osób Free Now od czwartku (27 stycznia) funkcjonuje również w Lublinie, ale też Białymstoku, Bydgoszczy i Rzeszowie. Firma oferuje usługi klasycznego taxi płatne według taksometru, jak i usługę z ceną znaną z góry.

– Free Now jest platformą do przewozu osób, wystartowała kilka lat temu w Hamburgu. Przez te kilkanaście lat stworzyliśmy nowe usługi. Oferujemy przewóz osób taksówką, za który można zapłacić gotówką albo bezgotówkowo, która jest najczęściej wybierana przez naszych klientów – mówi Krzysztof Urban z Free Now.

Free Now to aplikacja do transportu miejskiego, która jest dostępna w 10 krajach i w ponad 170 miastach na świecie. Obecnie, korzysta z niej blisko 54 milionów osób.

W czwartek (27 stycznia) Free Now rusza nie tylko w Lublinie, ale także w Bydgoszczy, Białymstoku i Rzeszów. W każdym mieście jest już około 100 kierowców, którzy zdecydowali się podjąć współpracę. Kierowcy są zatrudniani tylko ci, którzy posiadają licencję taksówkarza.

– Dla nowych kierowców oferujemy również bonusy na start. Przez cały luty będziemy oferować dodatkowo 10 zł za każdy przewóz zrealizowany dla kierowców z czterech nowych miast. Kierowcy nie płacą żadnej stałej prowizji, a kierowcom płacimy jedynie za kursy – dodaje Urban.

Przez cały luty klienci korzystający z tej aplikacji będą mieli 50 procent zniżki na przewozy. Free Now oferuje nie tylko przewozy samochodowe, ale także między innymi e-hulajnogi i e-skutery. Czas oczekiwania na taksówkę wynosi maksymalnie 3 minuty. W Polsce już jedenaście miast korzysta z Free Now.

Fot. Materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments