Nowy utwór lubelskiej wokalistki (wideo)

0
307

„Z Tobą na pół” to tytuł nowego utworu lubelskiej wokalistki Agnieszki Wiechnik i producenta Rafała Koniecznego. Premiera utworu odbyła się w czwartek (18 lutego).

– Utwór opowiada o pewnej parze, która przeżyła fajny romans, związek, ale wszystko się posypało i po jakimś czasie mężczyzna zrozumiał swoje błędy i zdał sobie sprawę, że już nic nie może zrobić. Ona już jest gdzieś daleko, nigdy się nie spotykają w tej piosence. Jest cieniem, wspomnieniem, snem, ale gdzieś tam jest i dobrze mu życzy – wyjaśnia producent Rafał Konieczny.

Za muzykę i produkcję do utworu odpowiada Radaf Konieczny, tekst napisała Agnieszka Wiechnik. – Teledysk kręciliśmy własnymi siłami, bo są trudne czasy. Składaliśmy go tak, jak sami potrafiliśmy z Rafałem to zrobić. Najważniejsze jest to, że był on od serca – podkreśla Agnieszka Wiechnik, wokalistka. – Mam nadzieję, że piosenka przypadnie ludziom do gustu. Czuję, że nasza misja została spełniona, bo mamy wiele pozytywnych komentarzy. Żyjemy w ciężkich czasach, w których pełno jest depresji i smutku, bo ludzie są zmęczeni pandemią. Chcieliśmy wnieść coś pozytywnego – dodaje.

Piosenkę można już usłyszeć w serwisach streamingowych, a także w radio Świnoujście, Pik, Disco Planeta i Radio 111 Warszawa. – Warto kochać. Nie warto się poddawać, a o miłość trzeba walczyć. Jeżeli odpuścimy to możemy stracić kogoś bardzo wartościowego, a nic dwa razy się nie zdarza – podsumowuje Agnieszka Wiechnik.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments