6 i 7 sierpnia Lublin będzie gospodarzem dwóch rund Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland. Wiemy, kiedy i gdzie można nabyć bilety to na wydarzenie.

Sprzedaż biletów na dwie runky Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora EventimPolska i rozpocznie się we wtorek (13 lipca) o godz. 20.

Bilety możecie nabyć w cenie 150 zł (normalny), 120 zł (ulgowy) oraz 500 zł (trybuna główna) na piątek (6 sierpnia) oraz na sobotę (7 sierpnia). Na oba dni za bilety musicie zapłacić 250 zł (normalny), 200 (ulgowy) oraz 800 trybuna główna. W przypadku zainteresowania biletami na Strefę VIP, musicie kontaktować się poprzez adres mailowy : vip@motorlublin.com.pl.

W związku z epidemią na stadionie są jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Pod uwagę będą brane maile wysłane od 13 lipca od godziny 20:00.

Każdy kibic ma obowiązek posiadania maseczki od wejścia na stadion do czasu zakończenia zawodów. Organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
3 miesięcy temu

Ja mam tylko jedno pytanie to po co ludzie się szczepią aby nosić maseczkę. Chyba was całkiem pogięło