Kino Bajka zaprasza na Oscarowy weekend. Filmy możecie oglądać przez cały piątek (21 maja). Początek o godzinie 14:30. Przedstawiamy repertuar filmów na ten dzień.

Podczas Oscarowego weekendu zobaczymy między innymi film Nomadland. Dramat w reżyserii Chloé Zhao opowiada historę kobiety, która po sześćdziesiątce wybiera wędrowne życie współczesnego nomady, po tym jak w wyniku recesji straciła swój dobytek.

Drugim filmem, który możemy zobaczyć jest „Ojciec”. On również opowiada historię kobiety, ale tym razem próbuje się ona zaopiekować chorym na demencje ojcem, który mimo postępującej choroby próbuje zachować samodzielność.

Trzecią propozycją jest „Minari”. „Minari” to historia koreańskiej rodziny, która w pogoni za amerykańskim snem przenosi się do Arkansas. Tam zakłada firmę.

Ostatnim filmem, jaki możemy zobaczyć jest „Na rauszu”. Film opowiada historię czwórki nauczycieli pracujących w gimnazjum, którzy testują alkoholową metodę. Eksperyment ma na celu polepszyć jakość ich życia.

Bilety możecie nabyć w cenie 17 zł (bilet ulgowy) i 20 zł (bilet normalny). Są one dostępne online na stronie kina Bajka.

Repertuar

Nomadland: godz. 14.30 i 20.30
Ojciec: godz. 14.45 i 18.30
Minari, godz. 16.45
Na rauszu, godz. 16.30

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments