Parafia pw. świętego Andrzeja Boboli w Lublinie na lubelskim Czechowie chce, by wierni byli na bieżąco ze sprawami parafii. Pomóc w tym ma specjalna aplikacja, w której można sprawdzić między innymi godziny mszy, ogłoszenia i komentarze do Ewangelii.

Aplikacja nazywa się Bobola Lublin. Pobrać ją można bezpłatnie ze sklepu Play na telefon lub tablet. Znajdziemy w niej wiele funkcji, jak np. wysyłanie wiadomości do parafii, ogłoszenia parafialne, godziny nabożeństw, komentarze do Ewangelii. Poprzez aplikację można również zamówić intencje mszalne, a także obejrzeć transmisję mszy.

W aplikacji znajdziemy również kontakt do parafii, dzięki czemu nie trzeba osobno szukać tych informacji, aby skontaktować się z parafią. Do tej pory pobrało ją ponad tysiąc osób.

Lubelska parafia nie jest jedyną, która ma aplikację na telefon dla wiernych. W sklepie Play znaleźć możemy jeszcze aplikację parafii pw. św. Bartłomieja w Baranowie, parafii pw. św. Barbary w Bytomiu, a także parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie.

Fot. Zdjęcie poglądowe/ Pexels

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments