Ruszają cotygodniowe biegi na 5 kilometrów dla każdego, kto chciałby sprawdzić czas i zmierzyć się z życiówką. Ogród Saski zaprasza na wspólne bieganie wśród zielonej roślinności i zacienionych alejek o różnym zróżnicowaniu terenu.

W każdą sobotę o godzinie 9 w Ogrodzie Saskim będziemy mogli pobiec przygotowaną trasę o dystansie 5 kilometrów i sprawdzić swoje możliwości oraz czas, w jakim jesteśmy w stanie taką trasę pokonać.

Udział w biegach jest bezpłatny, jednak wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji, a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

Rejestracji możemy dokonać pod linkiem: https://www.parkrun.pl/rejestracja/

W ramach parkrun każdy może pobiec dla własnej satysfakcji. Możemy biec własnym tempem niezależnie od tego jakie ono jest. Biegi organizowane są w całości przez wolontariuszy. Każdy może pomóc. Jeśli i ty chcesz zostać wolontariuszem parkrun, wyślij swoje zgłoszenie na ogrodsaskiwolontariusze@parkrun.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments