Pierwsze Forum Miłośników Win Musujących i Szampanów w hotelu Alter

0
346

10 najdynamiczniej rozwijających się Importerów w roku 2018, ponad 300 gatunków win musujących i szampanów, ponad 400 zaproszonych restauratorów, hotelarzy i właścicieli sklepów specjalistycznych, ponad 8 godzin wykładów i sympozjów związanych zagadnieniem win musujących i szampanów to wszystko czeka 25 października w hotelu Alter, gdzie odbędzie się Millions of Bubbles – Pierwsze Forum Miłośników Win Musujących i Szampanów.

Wydarzenie jest skierowane do indywidualnych miłośników win musujących i szampanów. Będą mieli okazję degustacji i zakupu produktów oferowanych przez importerów.

– W pierwszej części wydarzenie będzie miało charakter branżowy, a gośćmi będzie sektor HoReCa i kanał specjalistów B2B i B2C regionu lubelskiego, rzeszowskiego i kieleckiego – zachęcają organizatorzy.

W drugiej części wydarzenia indywidualni miłośnicy win musujących i szampanów będą mieli możliwość degustacji i zakupu produktów oferowanych przez importerów. Głównym założeniem wydarzenia jest prezentacja topowych indeksów z porfolio importerów oraz popularyzacja kultury serwowania i spożywania jakościowych win musujących i szampanów.

Link do rezerwacji karnetów: https://evenea.pl/event/millionsofbubbles/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments