Serce Tomaszowa Lubelskiego wypełni się najlepszymi smakami z całego kraju. Już 6 i 7 października na rynku miejskim odbędzie się pierwszy Zlot Food Trucków, czyli impreza dla każdego, kto lubi dobrze zjeść.

Centrum Tomaszowa Lubelskiego słynie z urokliwego rynku miejskiego, który stał się dla mieszkańców miejscem spotkań, odpoczynku i rozrywki. To tam znajduje się ciekawa instalacja postawiona w miejscu dawnych tomaszowskich hal targowych, ławeczka zasłużonego lekarza z okolic miasta dr. Janusza Petera, fontanna z kolorowym oświetleniem i dawna drewniana Czajnia.

Już niebawem jednak Rynek zasłynie z interesującej i różnorodnej kuchni z barów na kółkach. W weekend 6 i 7 października zjadą się tam Food Trucki z całej Polski, które będą serwować najciekawsze potrawy z różnych zakątków świata.

Spróbujecie na przykład ogromnego burito, pyszną quesadillę, czy piekielnie ostre chili con carne, które zaserwuje Cantina Mexicana. Nie zabraknie również przysmaków dla wegetarian, którzy będą mogli zamówić Vege Wrapy z falafelem.

Food Trucki zostaną otwarte o godzinie 12. Kulinarnej imprezie będą towarzyszyć rozmaite atrakcje. Na tomaszowskim rynku ruszy ogródek piwny oraz strefa chilloutu. Wszystkiemu będzie towarzyszyć oprawa muzyczna.

Bary oraz pozostałe atrakcje imprezy będą działały do godziny 22. Impreza została zorganizowana we współpracy z Urzędem Miasta. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments