Piosenka, którą pierwotnie wykonywały siostry Ala i Ola Tracz pt. „Przed nami cały świat”, autorstwa Agnieszki Wiechnik, została oficjalną czołówką serialu TVN pt. 19+. Piosenka wykorzystana w serialu jest coverem artystki Moniki Wydrzyńskiej z zespołu „Linia Nocna”.

– Cieszę bardzo, że piosenka, którą stworzyliśmy z producentem MAVOOI dostała takie wyróżnienie. Miło mi, że ktoś docenił naszą pracę! Myślę też, że jest to świetna reklama nie tylko dla nas, ale i dla Ali i Oli, ponieważ z pewnością serialowa wersja piosenki podniesie popularność oryginalnego wykonania – cieszy się Agnieszka Wiechnik, wokalistka.

Premiera singla „Przed nami cały świat” młodych artystek miała miejsce w maju ubiegłego roku. Pomysł na stworzenie siostrzanego duetu zrodził się po tym, jak obie wokalistki wystąpiły w programie The Voice Kids.

Ala i Ola podkreślają, że w pomyśle stworzenia wspólnego singla utwierdzili ich rodzice i nauczycielka śpiewu Agnieszka Wiechnik. Utwór opowiada o sile sióstr i o wsparciu w trudnych chwilach. Tekst do piosenki i muzykę napisała Agnieszka Wiechnik, a aranż zrobił Adam Związek z MAVOOI.

Zwiastun nowego sezonu serialu TVN, „19+” jest już dostępny w mediach społecznościowych. Nowy sezon serialu możecie zobaczyć na Player.tv.

Fot. Materiały artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments