Playa Marina Summer Hits Festival. Gwiazdy wystąpią w Lublinie

0
691

Playa Marina rozpoczyna sezon w wielkim stylu. W piątek (24 czerwca) nad Zalewem Zemborzyckim wystąpi Gromee, Loona i Fun Factory. Plenerową imprezę poprowadzi Marek Sierocki. Start o godzinie 19:00.

Playa Marina Summer Hits Festival to jedna z największych muzycznych imprez w Lublinie, którą poprowadzi dziennikarz muzyczny Marek Sierocki. Na scenie królować będą najbardziej rozpoznawalni artyści muzyki rozrywkowej: Loona, Gromee, Fun Factory, Mirami, Daria oraz Drenchill.

Zbliżający się koncert to gratka dla fanów najbardziej popularnych hitów lat 90. oraz przebojów, które podbijały i wciąż podbijają muzyczne listy przebojów w Polsce i na Świecie. Królować będą artyści światowego formatu, którzy wykonają swoje najbardziej popularne piosenki, a w tym: Loona z przebojem Bajlando oraz Vamos a la playa, Gromee – Cool me down, Fun Factory – I wanna be with you, Mirami – Sexualna, Daria – Paranoia, jak i Drenchill – Forever summer.

Dodatkowo będzie można zobaczyć pokaz lasershow. Będzie to pokaz laserów przy muzyce.

Bilety możecie nabyć na stronie ebilet.pl w cenie 79 zł (bilet normalny), 249 zł (bilet VIP) i 499 zł (bilet super VIP).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments