Już w sobotę (2 lutego) biegacze wystartują o niecodziennej porze, żeby zmierzyć się z wymagającym dystansem 10 km. Zimowa pora, sportowe obuwie i trasa ulicami Lublina nocną porą w blasku latarni. Nocna Dycha do Maratonu wystartuje o godzinie 22.30.

Biegacze pokonają dystans lubelskimi asfaltowymi drogami. Start będzie zlokalizowany na ul. Dobrzyńskiego. Dalej sportowcy skręcą w ul. Droga Męczenników Majdanka, Krańcową i Dywizjonu 303. Trasa poprowadzi ul. Wolską, Łęczyńską oraz aleją Wincentego Witosa do zlokalizowanej przy starcie mety.

Na uczestników czeka wymagający zbieg zlokalizowany na wysokości ok. 4 km oraz podbieg za 7 kilometrem trasy. To właśnie tam biegacze będą potrzebowali największego dopingu i gorących słów wsparcia.

Każdy z biegaczy po przekroczeniu linii mety otrzyma pamiątkowy medal. W biegu będą prowadzone też kwalifikacje: generalna kobiet i mężczyzn, wiekowe, klasyfikacje Służb Mundurowych i Studentów. Osoby z najlepszymi czasami mogą liczyć na wyjątkowe nagrody.

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy wziąć udział w biegu jako uczestnik, to macie czas do 2 lutego do godz. 18. Wtedy właśnie skończą się zapisy. Opłata startowa w tym dniu będzie wynosić 60 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments