Żonglerów, akrobatów, iluzjonistów i muzyków zobaczymy w sobotę (6 kwietnia), w niedzielę (7 kwietnia), w sobotę (13 kwietnia) i w niedzielę (14 kwietnia) na deskach sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Zaprezentują szeroki wachlarz umiejętności podczas spektaklu Variette Fundacji Sztukmistrze.

Variete to około dziewięćdziesięciominutowy spektakl, podczas którego są prezentowane różnorodne umiejętności cyrkowe i akrobatyczne. Wydarzeniu towarzyszyć będzie teatralno-kabaretowa oprawa.

Na wydarzenie obowiązują darmowe wejściówki, które będą dostępne w serwisie Evenea.pl w czterech turach. Zdobyć je możecie w niedzielę (7 kwietnia) i w czwartek (11 kwietnia) od godziny 20.

Spektakl odbędzie się sześciokrotnie. Zobaczyć go możecie w sobotę (6 kwietnia) o godzinie 19, w niedzielę (7 kwietnia) o godzinie 13 oraz 15:30, w sobotę (13 kwietnia) o godzinie 19 jak i w niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 13 oraz 15:30. Spektakle o godzinie 19 i 15:30 będą tłumaczone na Polski Język Migowy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments