Polsat Boxing Promotions 7. Gala w Hali Globus

0
130

Siódma gala, siedem walk – tak zapowiada się Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się w piątek (27 maja) w Hali Globus w Lublinie. Początek wydarzenia o godzinie 18:30.

Ciekawie zapowiada się występ utalentowanego Osleysa Iglesiasa, dla którego będzie to już trzecia walka w naszym kraju. Kubańczyk, głośno mówiący o chęci przyjęcia polskiego obywatelstwa, ma na koncie pięć nokautów we wszystkich pięciu stoczonych przez siebie pojedynkach zawodowych. W Lublinie jego rywalem będzie niezwykle doświadczony Isaac Chilemba. Pochodzący z Malawi pięściarz w przeszłości krzyżował rękawice z najlepszymi przedstawicielami wagi super średniej i półciężkiej na świecie. Stawką tego pojedynku będą dwa pasy mistrzowskie IBO International oraz WBA Intercontinental.

Po najlepszej walce w karierze, z Arturem Mannem o Interkontynentalny pas IBO, w Lublinie do ringu powróci Nikodem Jeżewski. Czołowy polski pięściarz wagi junior ciężkiej celuje w szybki i emocjonujący powrót na zwycięską ścieżkę. Jego rywalem będzie Łotysz Arturs Gorlovs, który aż osiem z dziewięciu wygranych przez siebie walk kończył nokautami. Z pewnością nie jest to rywal, którego Jeżewski może zlekceważyć, a ich pojedynek może zakończyć się w każdej chwili po mocnym ciosie jednego czy drugiego pięściarza.

Do kanonu gal Polsat Boxing Promotions weszły już pojedynki utalentowanej młodzieży. W czterech pierwszych walkach w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus” w Lublinie zaprezentują się Miłosz Grabowski, Bartłomiej Przybyła, Konrad Kozłowski, Remigiusz Runowski i Aleksander Bereżewski. Pojedynki ambitnych młodzieżowców z pewnością rozgrzeją publiczność czekającą na dania główne.

Gościem specjalnym, który muzycznie uświetni galę w Lublinie będzie bezkompromisowy producent, raper i wokalista Grubson, który na koncie ma złote i platynowe płyty. Jego hit zatytułowany „Na Szczycie„ przekroczył barierę 100 mln wyświetleń, a koncerty przyciągają tłumy fanów gustujących nie tylko hip – hopie.

Bilety na galę możecie nabyć na stronie biletyna.pl w cenie od 30 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments