Jeśli chcesz pomóc w działaniach promocyjnych, opiece nad gośćmi występującymi w Teatrze Starym i udzielać się przy realizacji projektów Teatru Starego, to już dziś możesz aplikować na wolontariusza.

Teatr Stary poszukuje chętnych do stałej współpracy. Należy mieć ukończone 16 lat życia, kierować się ciekawością, chęcią samodoskonalenia i niesienia pomocy. Przy aplikacji należy zgodzić się na nieodpłatne zaangażowanie do pracy na rzecz teatru. Możesz zostać wolontariuszem niezależnie od płci i wieku.

Wśród obowiązków spoczywających na wolontariuszu znajduje się sprawdzanie biletów, praca w szatni, udzielanie informacji o teatrze i repertuarze, kolportaż afiszy, ulotek, składanych repertuarów, opieka nad gośćmi występującymi w teatrze i pomoc przy realizacji projektów.

Teatr Stary swoich wolontariuszy traktuje jako członków zespołu. Chcielibyśmy, żeby stali się nie tylko pracownikami, ale i widzami, a z czasem miłośnikami Teatru. Będziemy dbać o to, aby mogli brać udział w obsługiwanych imprezach (wejściówki). Będziemy dzielić z nimi blaski (kontakt z artystami, wstęp na zaplecze Teatru) i cienie (niestandardowe godziny pracy, nieprzewidziane wydarzenia i działania) wspólnej pracy twórczej – zapewniają władze teatru.

Wolontariusze wezmą udział w szkoleniach przygotowujących do pracy w Teatrze (z obsługi widowni, z historii Teatru, z pomocy osobom niepełnosprawnym, przeciwpożarowe). Na życzenie wolontariusza Teatr Stary może wystawić zaświadczenie dla potrzeb jego dalszej kariery.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments