Uzależnienia to poważny problem występujący we współczesnym społeczeństwie. Pierwsze objawy powstawania zaburzeń często są bagatelizowane, ponieważ osoby, które na nie cierpią, nie są świadome swojej przypadłości. Z tego powodu istotna jest szybka reakcja otoczenia i przekonanie do podjęcia terapii. Pierwszym krokiem w leczeniu uzależnień jest samoświadomość, chęć wprowadzenia zmian w swoim życiu i zgłoszenie się do specjalisty.

Profesjonalną pomoc osobom, które zmagają się z różnego rodzaju uzależnieniami, oferuje Ośrodek Terapii Nałęczów. Jest to miejsce położone w okolicach Nałęczowa. Pobyt w ośrodku pozwala na podjęcie efektywnej terapii. Osoby uzależnione trafiają pod opiekę certyfikowanych specjalistów doświadczonych w dziedzinie leczenia zaburzeń psychicznych. Placówka medyczna oferuje następujące rodzaje terapii: stacjonarną, indywidualną, rodzinną oraz grupową. W ośrodku leczone są m.in. takie zaburzenia jak:

  • alkoholizm,

  • narkomania,

  • uzależnienie od środków psychoaktywnych,

  • uzależnienie od dopalaczy,

  • uzależnienie od hazardu.

Budynek mieszczący się w Motyczu przy ul. Uniszowice 1A został przystosowany do potrzeb gości ośrodka. Wewnątrz znajdują się przestronne pokoje z łazienkami, oranżeria, salonik muzyczny, a także salon terapeutyczny z kominkiem. Prywatny ośrodek terapii uzależnień otoczony jest malowniczym ogrodem, który daje podopiecznym możliwość wyciszenia i zrelaksowania. Niedaleko znajdują się naturalne źródła z krystaliczną wodą o właściwościach zdrowotnych.

Ośrodek terapii uzależnień od alkoholu i innego rodzaju substancji lub czynności otwarty jest codziennie w godzinach 8:00-22:00. Aby rozpocząć terapię i uzyskać więcej szczegółów należy skontaktować się z kadrą telefonicznie (tel. 536 199 199), poprzez wiadomość e-mail (biuro@terapianaleczow.pl) lub za pośrednictwem strony internetowej https://terapianaleczow.pl/.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments