Przedsiębiorcze Dzieciaki. Rusza nabór do projektu

0
612

W poniedziałek (25 lutego) rusza rekrutacja do innowacyjnego projektu Przedsiębiorcze Dzieciaki, realizowanego przez Urząd Miasta Lublin i Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Nabór potrwa do 4 marca.

W rekrutacji mogą wziąć udział placówki oświatowe z terenu miasta Lublin, grupy szkolne dzieci w wieku od 6-10 lat, ale również firmy, które chciałyby wziąć udział w projekcie i pokazać swoje przedsiębiorstwo „od kuchni” dzieciom, czy osoby kreatywne, które chciałyby zaprezentować swoją pracę najmłodszym, pokazując że praca może być także pasją.

Głównym celem „Przedsiębiorczych Dzieciaków” jest kształtowanie „przedsiębiorczości” u dzieci, jako postawy umożliwiającej spełnianie marzeń czy inspirowanie do twórczego myślenia. Poprzez wizyty w lokalnych przedsiębiorstwach dzieci będą mogły poznać specyfikę pracy w poszczególnych branżach, uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w licznych warsztatach, a także kreatywnego rozwijania swoich pasji.

Warsztaty będą prowadzone przez przeszkolonych animatorów z Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, a także wykwalifikowanych pracowników odwiedzanych firm.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie do wypełnienia na stronie internetowej www.przedsiebiorczedzieciaki.lublin.eu.

W ramach projektu „Przedsiębiorcze dzieciaki” zostanie przeprowadzonych 15 cykli bezpłatnych warsztatów dla 350 dzieci z placówek oświatowych z terenu Miasta Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments