Przegląd Muzyki Różnej „Staś”. Koncert finałowy w CSK

0
455

Amatorskie zespoły muzyczne uczniów szkół średnich oraz studentów z całej Lubelszczyzny usłyszymy w niedzielę (24 listopada) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w ramach Przeglądu Muzyki Różnej „Staś”. Początek koncertu o godzinie 17.

– Celem przeglądu jest wyłonienie młodych artystów z naszego regionu. Chcemy dać im szansę pokazania się na dużej scenie przed szeroką publicznością – tłumaczy Wojciech Żmuda, organizator wydarzenia.

Podczas jubileuszowej, bo już XXX edycji wydarzenia, zobaczymy wiele młodych zespołów, które zostaną poddane ocenie przez profesjonalne jury. A na zwycięzców czeka wyjątkowa nagroda – nagranie singla w najlepszym studio w Lublinie. Staś stara się dotrzeć do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów z całego województwa, a w szczególności tych najaktywniejszych, którzy biorą udział w życiu kulturalnym i chcą poszerzyć swoje horyzonty.

– Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą: zespół Vestige, który jest jednym z laureatów poprzedniej edycji oraz Tipsy Train – podkreśla Żmuda. Impreza organizowana jest przez I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie.

Bilety do nabycia w kasie CSK w cenie 10 zł.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments