Szelki i obroże, posłania, ubranka i kocyki, przysmaki i zabawki – między innymi te produkty znajdą się w ofercie wystawców, którzy zaprezentują bogaty asortyment dla zwierząt. To wszystko odbędzie się w ramach PupiLove Targów, które w Galerii Labirynt gościć będą w niedzielę (24 listopada). Początek wydarzenia o godzinie 11.

PupilLove Targi to cykliczna impreza odbywająca się w Lublinie, która co roku zrzesza tłumy właścicieli i miłośników czworonożnych pupili. Wydarzenie jest skierowane głównie do właścicieli psów oraz kotów.

Podczas targów będzie możliwość spotkania się bezpośrednio z wieloma małymi producentami akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkową zaletą imprezy jest to, że możecie na nią przyjść ze swoim pupilem i każdą rzecz mu przymierzyć, dotknąć oraz dokładnie obejrzeć. Wystawcy chętnie doradzą i dopasują akcesoria indywidualnie do każdego zwierzaka.

Wśród akcesoriów znajdziecie głównie smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka, kocyki, bandanki, zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne niezbędne gadżety dla psów, kotów i ich właścicieli.

Targi potrwają do godziny 17. Wstęp jest bezpłatny.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments