Radio ESKA rusza z nową zabawą. Szybcy i Bogaci

0
668

W puli nagród znalazło się aż 200 000 złotych, a zasady są banalnie proste! Żeby wziąć udział w loterii wystarczy w dniach 1-19 kwietnia 2019 r. wysłać swoje imię pod numer 7122. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Bądź najszybszy!

Redaktorzy z Radia ESKA mogą do ciebie zadzwonić w każdej chwili, więc każdy zgłaszający się do zabawy musi być czujny. Im szybciej odbierzesz telefon, tym więcej kasy wygrasz.

Od poniedziałku do piątku odbywają się Rundy Dzienne oraz Rundy Specjalne. Podczas audycji radiowych na antenie Radia ESKA prowadzący ogłasza rozpoczęcie i zakończenie rundy.

Po rozpoczęciu Rundy Dziennej odbywa się losowanie uczestnika, do którego redaktor za chwilę wykona telefon. Jeśli wybrany odbierze telefon po pierwszym sygnale, uzyskuje nagrodę o wartości 3 000 zł, po drugim sygnale 2 000 zł, a po trzecim sygnale 1 000 zł. Jeśli jednak nie odbierzemy telefonu po trzech sygnałach, nagroda wraca do puli.

Podczas trwania zabawy organizator przewidział też Rundy Specjalne. Informację o nagrodzie prowadzący audycję przekazuje na początku trwania rundy. Ilość sygnałów też jest inna niż w przypadku Rund Dziennych i również określa je redaktor przed rozpoczęciem losowania.

Więcej o zabawie dowiecie się na https://szybcyibogaci.eska.pl/

Radio ESKA Lublin możemy słuchać na częstotliwości 103,6 FM.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments