Relaks Tomasza Słoty. Artysta powraca z nowym singlem (wideo)

0
748

Tomek Słota, muzyk pochodzący z Lublina powraca z nowym utworem. „Relaks”, bo taki nosi on tytuł premierowo mogliśmy usłyszeć 17 czerwca.

Tomek Słota znany jest lubelskiej, ale i nie tylko, publiczności z hitów „Moja Lady”, „Do Końca”, „Witamy w dżungli”, „Sercem Jamajka”, „Grupa Braci” czy „Prosto z Serca”. Wziął udział w siódmej edycji „Must Be the Music”, a teraz wraca na scenę z nowym singlem, który jest zwiastunem nadchodzącego, trzeciego albumu artysty.

Od 2007 roku Tomek, działający kiedyś pod pseudonimem TaLLib, swoją różnorodnością, barwnym głosem i pozytywnym przekazem zjednał sobie dużą grupę fanów. Jego piosenki opublikowane na popularnych serwisach cyfrowych odsłuchano ponad 9 milionów razy. W swoim dorobku artysta współpracował z takimi artystami jak: Mesajah, Gromee, Dj feel X, East West Rockers, Sztoss, Alibabki czy Jerzym Słotą (zespół VOX).

Nowy projekt artysty to współczesne inspiracje. Odbiegający od tego co dotychczas tworzył styl to mieszanka popowych i radiowych brzmień oraz tanecznych rytmów, a także dźwięki z różnych zakątków muzycznej szuflady i zabawa słowem. Tomek śpiewa, nawija, rapuje i dobrze odnajduje się zarówno w muzyce rozrywkowej jak i spokojnych miłosnych balladach.

Najnowszy singiel „Relaks” to piosenka na nadchodzące wakacje. To również singiel, który zapowiada ciąg premier. Jest to jedna z 12 piosenek, którymi artysta ma zamiar w wielkim stylu wrócić na scenę.

Fot. Łukasz Filak/Materiały prasowe artysty

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments