Latem park zwierzyniecki przyciąga mnóstwo turystów. Ale 6 i 7 lipca czeka go prawdziwe oblężenie. Fani muzyki rockowej po raz czwarty przyjadą tu z całego kraju, by na żywo posłuchać wiodących polskich grup rockowych.

Rockowisko w Zwierzyńcu z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników. Są wśród nich zagorzali zwolennicy rockowych brzmień, mieszkańcy miasta, a także turyści, których przyciąga wyjątkowy klimat i dźwięki granej na żywo muzyki.

– Każdego roku wracają do nas te same ekipy ze Stalowej Woli, Biłgoraja czy Tomaszowa Lubelskiego, którzy Rockowisko wpisali na stałe do swojego kalendarza – mówi jeden z organizatorów, Andrzej Klucha.

O rosnącym sukcesie decydują nie tylko zaproszone gwiazdy, które wręcz hipnotyzują widownię swoimi występami, ale też sam fakt, że wydarzenie jest zlokalizowane w pięknym zwierzynieckim parku.

– Spodziewamy się wielu gości. Ci, którzy do nas przyjeżdżają twierdzą, że podoba im się osobliwy pomysł na koncert w parku gwarantujący niepowtarzalną atmosferę – wyjaśnia Andrzej Klucha.

Na terenie parku staną obok sceny także strefa gastro i stoiska z rockowymi gadżetami, przy których każdy z uczestników będzie mógł kupić pamiątki.

– Jak co roku, w naszej rockowej strefie gastro, nie zabraknie food truck’ów serwujących nietuzinkowe jedzenie. Będzie też podawane regionalne piwo, a przy stoiskach z gadżetami kupić można będzie m.in. koszulki festiwalowe – zachęca Adrzej Klucha.

Wśród tegorocznych sław Rockowiska, które do czerwoności rozpalą zwierzyniecką widownię są m.in. Vader, The Sixpounder, Romantycy Lekkich Obyczajów i Farben Lehre.

PROGRAM

Piątek 6 lipca:

15:00 Przegląd zespołów konkursowych

20:01 Jet-sons

21:01 Corruption

22:01 Vader

Sobota 7 lipca:

18:01 Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów

19:01 P.A.G.E

20:01 Romantycy Lekkich Obyczajów

21:01 The Sixpounder

22:01 Farben Lehre

WSTĘP WOLNY!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments