Ze względu na deszcz taneczne spotkanie na schodach Zamku Lubelskiego zostało przeniesione do tanecznego studia. Frekwencja miłośników tańca była jednak tak duża, że szkoda było odwołać spotkanie.

– W ostatniej chwili pojawiła się informacja, że Roztańczony Lubelski na schodach zamku przenosimy na następny tydzień. Zawiedzionych byłaby spora grupa, dlatego spotkanie przenieśliśmy do tanecznego studia Cafe Mi Musica na ul. Spółdzielczości Pracy 81a – tłumaczą organizatorzy.

Na parkiecie było gorąco. Trenerzy stworzyli niezapomniany klimat, dzięki któremu wszyscy się dobrze bawili. Mimo, że parkiet był pełny, każdy znalazł dla siebie miejsce do tańczenia.

Z niecierpliwością czekamy na słoneczną niedzielę, 8 lipca, żeby móc zebrać miłośników tańców latino na schodach Zamku Lubelskiego. Start niezmiennie o godzinie 17. Zapraszamy wszystkich chętnych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby, które zaczynają przygodę z tańcem będą mogły skorzystać z porad wykwalifikowanych instruktorów.

Na kolejne, cotygodniowe spotkania zapraszamy o tej samej godzinie na plac Po Farze, plac Litewski i plac Rybny. Więcej informacji już niebawem. Czekamy też na Wasze sugestie ciekawych miejsc, w których możemy spróbować swoich tanecznych sił.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments