W niedzielę (13 czerwca) Motor Lublin zmierzy się na domowym torze przy Z5 z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30. Wiemy kiedy rusza sprzedaż biletów na to spotkanie.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w czwartek (10 czerwca) o godz. 20:00 i będzie odbywała się wyłącznie na stronie internetowej www.eventim.pl. Zakończenie przedsprzedaży nastąpi w piątek (11 czerwca) o godz. 10:00. Bilety, które nie zostaną wykupione przez posiadaczy karnetów automatycznie trafią do sprzedaży otwartej.

Z uwagi na zmianę regulacji dotyczących ilości widzów na wydarzeniach sportowych organizator będzie mógł udostępnić 25% miejsc całkowitej pojemności stadionu oraz dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych posiadających stosowny certyfikat szczepień przeciwko COVID-19 (certyfikat nie dotyczy dzieci). Osoby te nie będą wliczane do obowiązującego limitu.

W przedsprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne. Można je nabyć w cenie 50 zł oraz bilety na Trybunę Główną w cenie 100 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

Kibice posiadający karnety na Trybunę Główną, jako jedyni będą mogli zakupić bilet na tę trybunę wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Trybuna Główna” (nie będą mieli możliwości wyboru biletu na inny sektor). Pozostali kibice posiadający karnety będą mogli kupić bilet na każdy sektor poza Trybuną Główną wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Sektory A,B,C”.

By wziąć udział w przedsprzedaży należy wejść na wydarzenie, a następnie wpisać numer karnetu znajdujący się pod kodem QR oraz SEKTOR, RZĄD, MIEJSCE jako jeden ciąg cyfr, na przykład: karnet na sektor A1, rząd 1, miejsce 1 o numerze 123456789 będzie miał kod 123456789A111. Każdy karnet będzie upoważniał do zakupu jednego biletu natomiast w ramach procesu zakupowego będzie można zakupić 2 bilety w jednym zamówieniu. Bilety na to spotkanie będą personalizowane i nie będzie możliwości zmiany danych.

Zgodnie z wytycznymi policji oraz organów administracji publicznej odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez masowych sektory A3, A4, B, C6, C7 oraz sektor gości będą dedykowane dla kibiców zaszczepionych posiadających stosowny certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19, który należy okazać podczas kontroli dostępu. Sektory te już na etapie wyboru będą oznaczone na platformie zakupowej jako „bilet + certyfikat szczepienia” Sektory C1-C5 będą mogły być zajęte przez wszystkich kibiców. Miejsca nie będą numerowane a w przypadku sprzedaży otwartej proces zakupowy będzie przebiegał analogicznie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments