17 maja ruszają zapisy na tegoroczne wydarzenia Sezonu Lublin 2021. Tematyczne spacery z Przewodnikami Inspiracji, wycieczki rowerowe czy gry miejskie to tylko niektóre z ponad 100 wydarzeń dostępnych dla lublinian bezpłatnie przez cały weekend od 21 do 23 maja.

– Tegoroczna, jubileuszowa edycja programu odbywa się pod hasłem Przyszłość Miasta. Myślimy o przyszłości Lublina na wielu płaszczyznach, które razem mają zbliżać wszystkich mieszkańców, oferować dobrą przestrzeń do życia i rozwoju. Wśród wydarzeń znajdują się propozycje dla rodzin, młodzieży, dzieci, a także takie, które zachęcają do spotkań z przyjaciółmi czy indywidualnych wycieczek. Zapraszam do wspólnego spacerowania i poznawania Lublina podczas Sezonu Lublin 2021 – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Lublina.

Zapisy na atrakcje i wydarzenia w ramach Sezonu Lublin uruchomione zostały w poniedziałek (17 maja). Wszystkie wejściówki są bezpłatne i można je uzyskać za pośrednictwem platformy Evenea. Ze względów bezpieczeństwa jest to zalecany sposób uzyskania wejściówek. Mieszkańcy, którzy z różnych powodów nie mogą skorzystać z usługi elektronicznej będą mogli uzyskać wejściówki w punkcie osobistego odbioru wejściówek, zorganizowanym wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną Metropolia Lublin. Punkt zlokalizowany będzie w kawiarni Między Słowami przy ul. Rybnej 4, czynny od poniedziałku 17 maja do piątku 21 maja, w godzinach 12.00-17.30. Liczba miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona.

Sezon Lublin 2021, czyli kilkudniowe wydarzenie symbolicznie rozpoczynające nowy sezon turystyczny odbędzie się w dniach 21-23 maja. Harmonogram wydarzeń, opisy atrakcji oraz informacje o liczbie dostępnych miejsc opublikowane będą na stronie www.sezon.lublin.eu najpóźniej w dniu uruchomienia zapisów. Informacji tych szukać można również na profilu Turystyczny Lublin.

Oferty wydarzeń do Sezonu Lublin 2021 przyjmowane były do 30 kwietnia. Zgłosić je mógł każdy, zarówno osoby fizyczne i prowadzące działalność oraz organizacje czy firmy, które w swojej ofercie mają działania turystyczne, kulturalne, sportowe i inne związane z ofertą spędzania wolnego czasu w Lublinie.

Fot. Joanna Jarosz/ Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments