Słoneczny Wrotków otwarty jeszcze we wrześniu

0
927
Fot. MOSiR Lublin

Już w najbliższy weekend odbędzie się zakończenie tegorocznego sezonu w kompleksie Aqua Lublin. Z tej okazji czeka nas wiele atrakcji. Natomiast jeszcze we wrześniu możemy korzystać z basenów na Słonecznym Wrotkowie.

Aqua Lublin

W sobotę, 31 sierpnia, i niedzielę, 1 września, w kompleksie Aqua Lublin na najmłodszych będą czekać m.in.: kule wodne, fantastyczna zabawa z animatorami i stoisko Decathlon Lublin – Węglin z maskami do nurkowania. Będą również promocje w Restauracji Prosto z Mostu. A to wszystko w ramach biletu wstępu do Aqua Lublin.

Słoneczny Wrotków

Ośrodek Słoneczny Wrotków, jak co roku, miał być otwarty do końca wakacji, czyli do niedzieli, 1 września. Pogoda jednak wciąż dopisuje, dlatego kompleks będzie czynny także we wrześniu.

Ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego i zakończenie sezonu urlopowego w dni powszednie baseny będą zamknięte. MOSiR zapewni jednak odpowiednią obsługę i otworzy baseny w dwa kolejne weekendy września.

Kompleks będzie czynny na pewno w weekend 7-8 września. Otwarcie basenów w następny weekend, tj. 14-15 września, będzie zależne od pogody. Baseny będą czynne, jeżeli temperatura powietrza będzie wyższa niż 20 stopni Celsjusza.

Nikt nie musi się za to martwić o temperaturę wody. – Od tego sezonu, po największej przebudowie w historii, kompleks jest wyposażony w system podgrzewania wody – zapewnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy, MOSiR „Bystrzyca”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments