O roślinach jadalnych, nietypowych choć pospolitych, mało znanych, egzotycznych, a także o tych zapomnianych. To właśnie o tym wszystkim będziecie mogli porozmawiać z przewodnikiem Ogrodu Botanicznego UMCS już w niedzielę (2 września). Początek spaceru o godzinie 11.

Kolejny już spacer z przewodnikiem po Botaniku poprowadzi mgr inż. Dorota Misiurek. Będzie ona czekała na Was przy wejściu do Ogrodu, znajdującym się przy ulicy Willowej. Przewidziany czas trwania wydarzenia to dwie godziny.

Niedzielny spacer z przewodnikiem po Ogrodzie to wydarzenie cykliczne. Wrześniowa edycja odbywa się pod hasłem: Czy to się je? Czyli o rzadkich, mało znanych i zapomnianych roślinach jadalnych.

Koszt udziału w spacerze z przewodnikiem to cena ulgowego biletu wstępu do Ogrodu Botanicznego UMCS. Dla grupy zorganizowanej jest to cena 3 złotych od osoby, niezależnie od tego, w jakim wieku są uczestnicy spaceru. Posiadacze biletów miesięcznych i sezonowych oraz Karty Absolwenta UMCS nie wnoszą dodatkowej opłaty.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments