W pierwszy weekend września po raz kolejny gracze z Lublina i okolic spotkają się, by wspólnie oddać się swojej pasji, zmierzyć się ze sobą i zdobywać nagrody. W niedzielę (2 września) o godz. 12 w klubokawiarni Paragraf14 odbędzie się XI Lubelskie Spotkanie przy kominku. Lubelskie Kominki to nie tylko szansa zmierzenia się graczy w pojedynkach gry Hearthstone, ale również możliwość poznania osób związanych ze światem gier.

– Jako gracz i streamer zwracam uwagę na każdy aspekt tego typu imprez – opowiada organizator, Marcin Stefańczyk. – Przychodzą do nas osoby w różnym wieku. Są najmłodsi, którzy znajdują atrakcje dla siebie, bo Hearthstone to gra sprzyjająca młodemu odbiorcy. Również starsze osoby odnajdują przyjemność w kolorowej karciance, co widać w emocjach, które są nieodłączną częścią naszych rozgrywek.

To prawda, bo na spotkaniach pojawiają się maluchy, które zarażone przez rodziców pasją do gier, łapią bakcyla i aktywnie biorą udział w rozgrywkach. Podczas spotkań możemy zobaczyć, jak wspólne zainteresowania łączą ludzi. Poza wspaniała atmosferą graczy przyciągają także atrakcyjne nagrody, wśród których jest sprzęt elektroniczny, karty podarunkowe do gier, czy gadżety od firmy Blizzard – producenta gry Hearthstone.

Lubelskie Spotkania przy kominku, to bezpłatne cykliczne wydarzenie. Kolejne rozgrywki zaplanowane są na 9 września w klubie Silence oraz 29 września w klubie bilardowym Podkowa w Lubartowie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments