Spektakl „Pozytywni” w Lublinie

0
614

Gabinet terapeutyczny, nasze lęki i wielkie gwiazdy. To wszystko zebrane w jedną całość zobaczymy już w styczniu na scenie Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Bilety już w sprzedaży.

Dwa spektakle „Pozytywnych” zostaną zagrane w piątkowy wieczór, 17 stycznia 2020 roku. O godzinie 18 i 20.15 na lubelską scenę wyjdą prawdziwe gwiazdy: Magdalena Boczarska, Grażyna Wolszczak, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat.

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. Ewa jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne.

Poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy, Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz Jana, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments