9 stycznia NFZ w Lublinie rozpoczyna cykl stałych spotkań z dietetykami w Sali Obsługi Klientów NFZ przy ul. Nadstawnej 2/4 w Lublinie. Wszyscy chętnych zapraszani są od godziny 13:00 do 16:00. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek (9 stycznia).

Porad na temat odżywiania będą udzielać dietetycy oraz studenci dietetyki z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie bezpłatnej konsultacji każdy klient otrzyma indywidualny plan żywieniowy oparty o portal Diety NFZ.

Przed spotkaniem będzie można bezpłatnie wykonać pomiary w kiosku profilaktycznym. Dzięki temu określisz masę i skład ciała, wzrost oraz BMI. Będzie to doskonały punkt wyjścia do rozmowy z dietetykiem.

– Każdy kto weźmie udział w spotkaniu otrzyma także „karnet zdrowia”. Karnet zdrowia przypomni o dacie kolejnego spotkania oraz o pomiarach. Dzięki regularnym wizytom u nas, zobaczysz zmiany w swojej kondycji i sylwetce, a docelowo przede wszystkim w stanie Twojego zdrowia – informuje Małgorzata Bartoszek, rzecznik prasowy Narodowego Funduszu Zdrowia w Lublinie.

Spotkania z dietetykami będą się odbywały cyklicznie jeden raz w miesiącu, w każdą drugą środę miesiąca w godz. od 13.00 do 16.00. Kolejna akcja odbędzie się 8 lutego.

Każde spotkanie na temat żywienia ze specjalistami Uniwersytetu Medycznego w Sali Obsługi NFZ w Lublinie jest bezpłatne.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments