Już za kilka dni Wielka Trasa Stand-Up Polska zwita do Lublina. 10 października na scenie zobaczymy największych komików i stand-uperów znanych z roastów Czesława Mozila, Kuby Wojewódzkiego czy Michała Szpaka.

Słyną z poruszania kontrowersyjnych tematów i pokazywania największych przywar ludzkich. Już 10 października o godzinie 18 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego zobaczymy i usłyszymy Antoniego Syrka-Dąbrowskiego, Michała Kempę, Sebastiana Rejenta, Piotra Szumowskiego, Cezarego Jurkiewicza, Bartka Zalewskiego, Jaśka Borkowskiego i Karola Kopca.

Ta wyjątkowa ósemka komików zaprezentuje nam ogromną dawkę dobrego humoru przywołując historie wzięte ze swojego życia, życia rodzinnego lub podpatrzone na ulicy. Usłyszymy specjalnie zebrane przez ostatnie pół roku monologi artystów, które rozbawią do łez.

To oni w ramach 7. już edycji trasy podjęli się wystąpienia w 26 miastach w ciągu 1 miesiąca i przedstawienia 2-godzinnego programu pełnego trafnych odniesień do życia, które każdy z nas prowadzi na co dzień.

Zostało jeszcze niemal 100 wolnych miejsc, a ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł i można je kupić na www.kupbilecik.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments