Od czwartku (8 lipca) ponownie możemy obejrzeć filmy w ramach letniego kina na dachu Vivo! Lublin. Tego dnia widzowie obejrzą amerykańską komedię „Palm Spring”, która zrobiła furorę na największym festiwalu filmów niezależnych w USA – Sundance. Historia opowiada o pewnej parze, która zostaje uwięziona w pętli czasowej, w wyniku czego w kółko przeżywa ten sam dzień.

Na tarasie widokowym centrum handlowego w każdy czwartek o godzinie 21.00, odbywać się będą projekcje filmowe pod chmurką. Cykl rozpocznie pokaz amerykańskiej komedii „Palm Springs”. O kolejnych produkcjach, które zostaną wyświetlone podczas bezpłatnych seansów, zdecydują klienci Vivo w specjalnym głosowaniu na Facebooku.

Seanse pod chmurką na dachu centrum handlowego to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych osób oraz pomysł, jak urozmaicić długie, letnie wieczory. Podczas pokazów emitowane będą zarówno polskie, jak i zagraniczne propozycje filmowe. Dominować tu będzie rodzinne kino fabularne, ale nie zabraknie także historii poruszających poważne tematy. Wyboru produkcji dokonywać będą fani VIVO! Lublin w specjalnym głosowaniu na Facebooku. Podczas poszczególnych projekcji do dyspozycji widzów będą wygodne leżaki.

– Atrakcje na naszym tarasie widokowym ruszają pełną parą. Ponownie nasi klienci będą mogli bardzo aktywnie spędzić tu swój czas wolny. Letni cykl rozpoczynamy od filmowego seansu, na który już teraz zapraszamy wszystkich lublinian. Co ważne, w tym roku wydarzenia zaplanowaliśmy ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz reżimu sanitarnego – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, dyrektor VIVO! Lublin.

Wstęp wolny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments