Styczeń w Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Bariera” (repertuar)

0
174

Od 11 do 25 stycznia W Chatce Żaka możecie zobaczyć filmy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Bariera”. W styczniu czekają na was trzy wyjątkowe produkcje, które możecie zobaczyć w każdy wtorek miesiąca.

We wtorek (11 stycznia) o godzinie 18:00 możecie zobaczyć film „Benedetta”. Opowiada on historię klasztoru w XVII-wiecznych Włoszech. Jedną z zakonnic prześladują niepokojące wizje religijne na erotycznym podłożu. Wzbudzają one niepokój Watykanu, który inicjuje w tej sprawie śledztwo. W jego wyniku wychodzi na jaw, że siostra Benedetta żywi lesbijskie skłonności do nowicjuszki w klasztorze. Ta jednak twierdzi, że została opętana przez demona.

We wtorek (18 stycznia) o godzinie 18:00 wyświetlony zostanie film „Titane”. „Titane” to dzika, rozsadzająca ekran opowieść o seryjnej morderczyni, która nie pozwala sprowadzić się do roli seksualnego przedmiotu. Chociaż jest kuszącą tancerką, prowokującą męskie zmysły, to ostatecznie sama wyznacza granice męskiego pożądania. I jest w tym konsekwentna oraz bezwzględna.

We wtorek (25 stycznia) o godzinie 18:00 zobaczymy „Lamb”. „Lamb” to historia położonej na islandzkim odludziu owczej farmy, prowadzonej przez wycofaną z życia, bezdzietną parę. Ich spokojna, wypełniona pracą krzątanina odmieni się, gdy w zagrodzie przyjdzie na świat niezwykła istota. W tym momencie owce przestaną potulnie milczeć, zaś w ludziach obudzi się zwierzęcy instynkt. Pośród surowej przyrody zatrze się granica pomiędzy cywilizacją, a dziką naturą.

Karnet na wszystkie filmy dostaniecie w cenie 30 zł w kasie Chatki Żaka. Bilety na pojedyncze filmy możecie nabyć w cenie 15 zł (bilet normalny) i 12 zł (bilet ulgowy) na godzinę przed każdym seansem w kasie Chatki Żaka, a także online na stronie ebilet.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments