W czwartek (23 grudnia) na Lubartowskiej 77 odbędzie się ostatni przed Bożym Narodzeniem Jarmark Lubelski. Będzie to okazja do tego, by nabyć świąteczne potrawy od lokalnych producentów. Początek wydarzenia o godzinie 9.

W Jarmarku Lubelskim można wziąć udział od godziny 9:00 do 18:00. Będziecie mogli nabyć na nim produkty takie jak zakwas, uszka, pszenica na kutię, konfitura z żurawiny, kapusta z grzybami, a także pierogi z kapustą i grzybami, gołąbki z kaszą i pieczarkami.

Nie zabraknie również makowców, pierników, sero-makowców, a także piernika. To będzie również okazja do tego, aby zdobyć susz na kompot wigilijny, a także zimowe herbaty, kluski z makiem i choinki piernikowe.

Nie zabraknie również kapusty kiszonej, zakwasu z buraków, oleju rydzowego do śledzi, a także uszek, babki gryczanej i ryb.

Poza tradycyjnymi potrawami wigilijnymi będą na Was czekały pakiety prezentowe. Możecie skomponować prezenty dla najbliższych mając pewność, że dostaną najwyższej jakości lokalne i ekologiczne produkty.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments