Świąteczny koncert na KUL. Kolędowanie z zespołem Enej

1
139

Już w najbliższy piątek (18 grudnia) w Kościele Akademickim KUL odbędzie się wyjątkowy koncert, który wprowadzi nas w nastrój tak wyczekiwanych świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Gwiazdą koncertu będzie zespół Enej z gościnnym udziałem Górali z Podhala.

– Pragniemy zorganizować dla studentów na zwieńczenie roku kalendarzowego, a także z nadzieją na szybki powrót w mury naszej uczelni i ponowne spotkanie twarzą w twarz – mówi Piotr Trociuk, urzewodniczący Uczelnianego Samorządu Studentów KUL.

Podczas koncertu „Wesołą Nowinę Bracia Słuchajcie” usłyszymy „Kolędowanie z Enejem”, czyli najbardziej znane polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy.

„Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. – Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi – mówią organizatorzy.

Wydarzenie nie jest biletowane. Koncert będzie transmitowany na Facebooku Uczelnianego Samorządu Studentów KUL, KULturaliów oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i będzie dostępny do odsłuchania do 6 stycznia.

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Domo
3 miesięcy temu

Fajnie, że takie inicjatywy się odbywają