Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw. W tym roku czeka nas już 13. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i przypada na 16-22 listopada. Podstawą tego wyjątkowego tygodnia jest współpraca z firmami, szkołami, uniwersytetami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami państwowymi.

Każdego roku organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania startupów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych. Co roku polska edycja ŚTP jest jedną z największych na świecie. To dzięki Wam w ostatnim roku w naszych wydarzeniach wzięło udział 120 00 mieszkańców naszego kraju.

Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest oficjalnym gospodarzem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce. ŚTP to kluczowy, ale nie jedyny projekt Fundacji. – Prowadzimy szereg działań na rzecz poprawy jakości nauczania przedsiębiorczości w Polsce (np. cykl Spotkań Na Leżaczkach o Przedsiębiorczości) oraz kampanie społeczne na rzecz poprawy wizerunku polskich przedsiębiorców – mówią organizatorzy.

Jak zostać partnerem?

Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce może zostać instytucja publiczna, przedsiębiorstwo, organizacja pozarządowa, uczelnia wyższa lub szkoła. Warunkiem nadania podmiotowi tytułu partnera ŚTP jest zorganizowanie minimum jednego wydarzenia w ramach ŚTP w danym roku. Wydarzenie musi tematycznie wiązać się z szeroko pojętą przedsiębiorczością i przyjąć formę szkolenia, konferencji, warsztatu, wykładu, konkursu lub mieć formę online (np. webinarium).

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl i systemu www.konfeo.com

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem naszego portalu.

fot. Aleksandra Waśkowicz

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments