W tym roku lubelski deptak zamieni się w istny sylwestrowy parkiet. Na dwóch różnych scenach znajdujących się na lubelskim deptaku zagrają wyjątkowi artyści, którzy zabiorą nas na dwie wyjątkowe imprezy. Tak przywitamy Nowy Rok w Lublinie.

Motywem przewodnim miejskiej sylwestrowej imprezy będzie Unia Lubelska. Tegoroczny sylwester rozpocznie obchody 450. rocznicy podpisania unii polsko-litewskiej. Na dwóch skrajnych końcach deptaka staną dwie sceny.

Na placu Łokietka, obok Ratusza, znajdzie się scena, na której artyści zaprezentują polski repertuar. Druga scena, litewska stanie przy placu Litewskim. O oprawę muzyczną w sylwestrowym klimacie zadbają DJ’e z obu krajów, który zaserwują zgromadzonym dużą dawkę muzyki klubowej oraz karnawałowego rock and rolla.

– Nowy piękny deptak i wyremontowany plac Litewski staną się teraz salonem Lublina. Właśnie na taką wyjątkową domówkę chcemy zaprosić zarówno mieszkańców, jak i restauracje i kawiarnie. Cały deptak zamienimy w parkiet pomiędzy obiema scenami – mówi Michał Karapuda, dyrektor Wydziału Kultury w Urzędzie Miasta.

PROGRAM

Scena polska:

godz. 22.00 DJ Allan White

godz. 23.00 Super Grupa (Backbeat, Łukasz Jemioła, Lublin Street Band)

godz. 0.00 powitanie Nowego Roku

godz. 00.05 Super Grupa

godz. 1.00 Zakończenie.

Scena litewska:

godz. 22.00 DJ Noruišis

godz. 22.45 DJ Eroot

godz. 23:30 DJ Souldatov

godz. 0.00 powitanie Nowego Roku

godz. 0.05 DJ Souldatov

godz. 1.00 Zakończenie.

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments