Jeśli nie macie jeszcze planów na sylwestrową imprezę, przygotowaliśmy dla Was zestawienie miejsc, gdzie możecie spędzić tę wyjątkową noc.

Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 19)

Organizuje Sylwestrową Domówkę! Luźna, domowa atmosfera, swobodne ciuchy, bary wypchane zimnymi trunkami, no i oczywiście najlepsze hity całą noc – 80’s/90’s i polskie nagrania! Bilety dostępne na stronie GOING.PL (ilość miejsc ograniczona). Więcej informacji znajdziecie również na FB klubu, w zakładce wydarzenia.

Bilety kosztują 50 zł. Jeśli chcesz mieć zagwarantowane miejsce siedzące, możesz je wykupić za 20 zł.

Sylwester na Hempla (ul. Zesłańców Sybiru 5)

Sylwestrową propozycją klubów na Hempla, jest jeden bilet – z którym wejdziesz do 4 klubów: Helium Club, El Cubano, Riviera Klub Plażowy .

Za 175 zł/ os bilet z miejscem siedzącym, catering + open bar

Za 130 zł/ os bilet bez miejsca siedzącego, catering + open bar

Ceny obowiązują do 26 grudnia. Po tym terminie bilet bez miejsca siedzącego kosztować będzie 150zł/os.

Klub Towarzyski (ul. Krakowskie Przedmieście 32)

Zaprasza na sylwestra, na którym usłyszymy hity wszystkich dekad. Cena sylwestra to 169 zł za osobę (do nabycia w bistro Ćma). W cenie danie na gorąco oraz zimne przekąski.

Centrum Konferencyjne Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15)

Organizuje koncert i bankiet sylwestrowy „Sylwester a la France”. Cała impreza będzie zachowana w stylistyce francuskiej. Na koncercie zabrzmią przeboje francuskie, przy których nie zabraknie kolorów i świateł, niczym w Moulin Rouge. Koncert rozpocznie się o godzinie 21. Bankiet sylwestrowy, rozpocznie się po koncercie, około godziny 22.30 i potrwa do godziny 2. Podczas zabawy, usłyszymy największe przeboje.

Cena biletów za koncert i bankiet w cenie 230-310 zł. Rabaty dla większych grup (od 6 osób).

Hotel Locomotiva (ul. Północna 28c)

Zaprasza na imprezę sylwestrową pt: „Al Capone powraca”, gdzie o muzyczną oprawę zadba Dj Piotr. Koszt to 480 zł za parę (przy rezerwacji powyżej 4 osób – 460 zł za parę). W cenie zapewnione są ciepłe dania, przekąski oraz ciepłe i zimne napoje, m.in. drinkowy open bar. Impreza sylwestrowa rozpoczyna się o godzinie 20.

Restauracja Przystań (ul. Kunickiego 143)

Zaprasza na imprezę sylwestrową, na której zagra zespół Vinyl Band. Koszt – 550 zł za parę. Cena obejmuje: aperitif, 4 dania gorące, deser, przekąski zimne i gorące, bufet słodkości, owoce, serwis kawowy, napoje zimne, open bar.

Restauracja Portofino (ul. Krężnicka 94A)

Restauracja Hotelu pod Kasztanami zaprasza na sylwestra, na którym zagra Dj Evento. Koszt to 550 zł za osobę (520 zł za osobę, przy rezerwacji powyżej 3 par). Pakiet zawiera: dania gorące, przekąski zimne, sałatki, dodatki, desery, napoje zimne i gorące.

Dwór Anna (ul. Lubelska 3, Jakubowice Konińskie – Kolonia)

Zaprasza na wytworny bal sylwestrowy, na którym goście bawić się będą do białego rana. Będzie zabawa z w towarzystwie zespołu EvenTeam, konkurs na króla i królową balu. Fotobudka pomoże uwiecznić wspaniałe momenty z balu sylwestrowego.

Koszt balu to 330 zł za osobę, a w cenie znajduje się: 5 gorących dań, przekąski zimne i sałatki, stół kresowego myśliwego, stół rybaka, stół deserowy,napoje zimne i gorące. Bal sylwestrowy rozpocznie się o godzinie 20.

Restauracja Kupiecka (Elizówka 65)

Zaprasza na imprezę sylwestrową, na której goście będą się bawić przy muzyce Dj Marsela. Koszt sylwestra w Restauracji Kupieckiej to 190 zł. W cenie: dania gorące, przekąski, sałatki, słodkości, napoje gorące i zimne (bezalkoholowe). Sylwester zaczyna się o godzinie 20:00.

Dworek Szlachecki (ul. Sienna 25)

Zaprasza na sylwestra, na którym goście usłyszą muzykę na żywo, graną przez zespół muzyczny Rainbow Krasnystaw. Koszt to 420 zł za parę. W cenie są: dania gorące, zimne przystawki, pieczywo, kawa i herbata, napoje zimne, ciasto i owoce, lampka wina musującego o północy. Start o godzinie 20.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments