Prelekcje, pokazy oraz porady na temat zdrowego żywienia i odchudzania. Tego wszystkiego dowiecie się podczas Targów Alergii, Nietolerancji Pokarmowej oraz Zdrowego Stylu Życia, które odbędą się pod hasłem „Live and Breathe Expo”. Wydarzenie gościć będzie na Targach Lublin w sobotę (27 kwietnia) oraz w niedzielę (28 kwietnia).

Targi w Lublinie są organizowane po raz pierwszy. Zgłębicie na nich swoją wiedzę dotyczącą alergii, nietolerancji pokarmowej, atopowego zapalenia skóry oraz innych dolegliwości, z którymi w wyniku różnych reakcji alergicznych zmaga się wiele osób.

Głównym celem wydarzenia jest uświadomienie szerszego grona odbiorców jak działać w przypadku takich dolegliwości oraz jak właściwie reagować i odżywiać się.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie konferencja dla lekarzy, która odbędzie się pod nazwą „Alergologia Interdyscyplinarna”.

Wydarzenie jest biletowane. Za bilet jednodniowy normalny zapłacicie 7 złotych, za bilet ulgowy 5 złotych, a za bilet rodzinny 18 złotych. Bezpłatnie w wydarzeniu mogą uczestniczyć dzieci do 7 roku życia.

Podczas dwóch dni wydarzenia targi będą czynne od 10 do 17.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments